Ana Sayfa / Hakkımızda


  
    Erciyes yağ sanayi A.Ş.  1976 yılında 40.000 metrekarelik alan üzerinde 10.500 metrekarelik kapalı alanda faaliyetine başlamıştır. Üretim konusu margarin ,endüstriyel gıda yağları ve bitkisel sıvı yağlardır..

        Erciyes yağ sanayi A.Ş.'de 1998 yılında uygulamaya konulan kapasite artırımı çalışmaları neticesinde yeni yatırımlara başlanmış ve kısa sürede fabrika kapasitesi 35.000 ton /yıl margarin ve bitkisel sıvı yağı üretimi seviyesine ulaşmıştır.

        Tesis " De Smet " (Belçika) firmasının kurduğu kontinu, Nötralize, ağartma, hidrojenasyon, vinterize, deodorizasyon ve margarin tesislerinden oluşmaktadır. Fabrika bünyesinde bulunan üretim ve stok tankları tamamen Krom-Nikel olup, üretim " Önce İnsan Sağlığı " prensibi doğrultusun da tamamen hijyenik koşullarda yapılmaktadır. Fabrika kapasitesinin arttırılmasından sonra yeni makine ve tesisat yatırımlarına " En iyiye ulaşma " hedefi ile devam edilmektedir. Ayrıca şirketimiz sektöründe en büyük laboratuar imkanlarına sahip firmaların başında gelir.

         Margarin ve yağlarla ilgili yeni teknolojik gelişmeler ve araştırma çalışmalarında çeşitli üniversiteler ile işbirliği içindedir. Margarin ve yağ ile ilgili birçok araştırma çalışmaları yapmaktadır.

        Sektöründe müşteri memnuniyeti yenilikler ve kaliteyi ön planda tutan pazar payını yurt içinde ve yurt dışında sürekli artıran bir kuruluştur.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Müşterilerimizin, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını tam, zamanında ve en ekonomik şekilde karşılayacak ürün ve hizmetler üretmek ve sevk etmektir. Sürekli gelişimi hedeflemek ve işleri ilk defada doğru yapmak temel prensibimizdir.

Kalite Evrimimiz / Yolculuğumuz
Şirketimiz kalite yolculuğunda geçirdiği her evrede, içinde bulunulan dönemin gerektirdiği ve hatta geleceğin beklentilerini karşılayan kalite uygulamalarının öncülüğünden olmayı hedeflemiştir.

Bu çerçeverede ERYAĞ Gıda Güvenliğine yönelik olarak iyi Üretim, Hijyen ve Depolama kuralları (GMP/GHP/GWP) ve Kritik Kontrol noktalarında Tehlike Analizleri (HACCP) uygulamalarını gerçekleştiren bir şirket olup, 2006 yılında TSE tarafından yapılan denetim sonucunda, sıfır hata ile TS  EN ISO 22000  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP) ve    TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini almaya hak kazanmıştır.

Toplam Kalite Yönetimi
“Toplam Kalite Yönetimi” çalışmalarımızın temeli “Paydaşların Yönetimi” felsefesine dayanmaktadır. Toplam kalite yönetimi çalışmalarımızda hedefimiz, Süreç Yönetimi anlayışıyla süreçlerimize odaklanmak, sürekli gözden geçirmek, geliştirmek ve bu yaklaşımla Müşterilerimizin, Çalışanlarımızın, Tedarikçi / İşbirlikçilerimizin ve Toplumun beklenti ve ihtiyaçlarına cevap veren sonuçlar üreterek “Hep Beraber Kazanmaktır”.


Şirketimizin Prensipleri
 

1.       Önce İnsan Sağlığı ,

2.       Müşteri memnuniyetini en yüksek derecede ve sürekli tutmak ,

3.       Güçlü lojistik ve sevkiyat ,

4.       İnsana ve kaliteye yatırım ,

5.       Çevreye ve topluma sorumluluklarını yerine getirme ,

6.       Ülke ekonomisine önemli katkıda bulunmak .
 

Tasarım ve Programlama Time Ajans'a Aittir. Site İçeriği Erciyes Yağ Sanayi A.Ş.'ne Aittir. İzinsiz Hiçbir Şekilde Kopyalanamaz - Alıntı Yapılamaz!